جستجو English
مرکز تشخیصی مهدیه
راهنماي پذيرش
مراحل پذيرش تا جوابدهي بيمار :
بيمار پس از مراجعه به پذيرش و تحويل نسخه و گرفتن شرح حال و بررسي نسخه جهت پرداخت به صندوق مراجعه و بعد از دريافت قبض جهت نمونه گيري وارد بخش نمونه گيري مي شود.در اين بخش شرح حال لازم از بيمار گرفته شده و اطلاعات و راهنمايي هاي لازم براي گرفتن نمونه صحيح به بيمار داده مي شود.
 
 
 
 
با وارد كردن شماره پذيرش بيمار در نرم افزار يكپارچه آزمايشگاه ، برچسب حاوي باركد چاپ و بر روي لوله هاي مختلف چسبانده مي شود و از اين مرحله به بعد تمام آزمايشات بيمار توسط خوانش باركد و بصورت تمام اتوماتيك توسط تجهيزات موجود انجام و سپس نتايج بدست آمده به شكل خودكار به نرم افزار منتقل و سپس چاپ مي گردد.
 
 
 
اين پروسه يكي از مهمترين ويژگي هاي آزمايشگاه مهديه مي باشد كه باعث حذف خطاي انساني در كليه مراحل بعد از نمونه گيري تا چاپ جواب شده و با توجه به تعداد زياد پذيرش در اين مركز ، اين مراحل با حداكثر دقت صورت مي پذيرد.
 
 
 
 
علاوه بر تاريخ جواب كه روي قبض بيمار چاپ شده است ، پس از آماده شدن جواب توسط پيامك به بيمار مجددا يادآوري مي گردد كه مي تواند جهت تحويل جواب به مركز مراجعه فرمايد.
 
 
 
 
1394/04/25
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به گروه خادم المهدي ميباشد.            آدرس: اصفهان، خيابان احمدآباد، مركز تشخيصي مهديه             تلفن: 031-32255756 10خط
Powered by DorsaPortal